online filmy

TopList

1. série

Buffy Anne Summersová se z Los Angeles přestěhovala do městečka Sunnydale a chce tady mít normální život. Setká se tady, ale se svým novým pozorovatele Ruperte Gilesem. Buffy je totiž přemožitelka. Jediná dívka, která bojuje proti upírům. Zachrání také své dva budoucí nejlepší přátele Willow Rosemberg a Alexandra Harrise.
Buffy se podaří utéct, ale jednoho jejího přítele chytí. Buffy i když tuší past tak se vydá ho zachránit. Také se znovu potká s tajemným mužem, který se představí jako Angel.
Buffy chce vnést do svého života i něco normálního a tak se zúčastní konkurzu na roztleskávačky. Členky roztleskávaček, ale postupně začne někdo očarovávat, ale kdo?
O Buffy se začne zajímat kluk Owen, ale Giles vyčte z knih, že má povstat pomazaný. Jeden z úhlavník nepřítelů přemožitelky.
Škola jde do Zoo. Potom se, ale Alex začne chovat divně. K Willov je hnusný a k Buffy pořád čichá. Potom se Alex začne bavit s nechvalně známou partou.
Buffy napadne velmi silný upíři, kteří si říkají Trojce. Pomůže jí Angel. Trojce ho zraní a Buffy ho pozve k nim domů. Další den se políbí a Buffy zjistí jeho tajemství. Je to upír.
Willov se seznámí s klukem přes internet. Buffy se to nějak nezdá a pokusí se zjistit, kdo to je. Přitom se ji někdo pokusí zabít.
Sunnydale má nového ředitele a ten udělá přehlídku talentů. Účastní se jí hodně lidí a mezinimi i kluk s loutkou.
Noční můry se stávají skutečností a všichni se s nimi musí nějak vypořádat.
V Sunydalle začne neviditelná osoba napadat oblíbené děcka ze školy. Cordelie se začne bát a proto poprosí Buffy o pomoc.