online filmy

TopList

2. série

Buffy se vrací ze Los Angeles. Na všechny je zlá a stoupenci pána se ho pokusí oživit. Buffy se, ale stále nevyrovnala se svojí smrtí
Někdo vykopává těla mrtvých dívek. Pátrání je zavede ke klukovi jménem Chris, který staví dívku snů.
Sunnydalská střední má výměný program. Buffy se těší na chlapce Ampatu, ale přijede dívka Ampata a Alex se beznadějně zamiluje.
Buffy viděla jak Angel mluví s Drusillou a žárli. Do Sunnydale se, ale přestěhuje Buffyin kamarád(Ford) a teď zase žárlí Angel. Příjel, ale přijel Ford jen náhodou?
Buffy je nešťastná, protože ve škole panuje ruch okolo povolání, ale Buffy má budoucnost jistou. Na špatnou náladu, ale nemá čas, protože ji napadnou silní upíři z řádu Taraka. Spike mezitím hledá kouzlo, aby byla Drusilla zase silná. Do Sunnydale přijíždí dívka Kendra, která bude bojovat s Buffy a která tvrdí, že je taky přemožitelka upírů.
Kendra je doopravdy přemožitelka, protože Buffy při boji s pánem umřela. Spike k uzdravení Drusilli potře buje Angela. Giles zjistí, co chce Spike udělat. Buffy chce Angela zachránit a Kendra nechápe proč, ale nakonec ji pomůže. Buffy Angela zachrání a přitom hodí kadidlem po Spikovi a ten omdlí. Kostel(tam byl rituál) začíná hořet a všichni utíkají. Později, ale vidíme jak Drusilla stává a odnáší Spika. Je velmi silná
V Sunnydalle jse oběví vlkodlak. Giles s Buffy ho jdou chytit. Willow zjistí, že vlkodlakem je Oz, ale i tak s Ozem chce dál chodit.
Angelus začne Buffy týrat pomocí dárků. V té době, ale najde Jenny Calendrová kouzlo, které by mu mělo vrátit duši. To vidí Drusilla a Angelus jde Jenny zabít. Zabije ji a Giles se chce pomstí. Jde Angelus zabít, ale ten začne vyhrávat dojde Buffy a pomůže mu, ale Angelus, Drusilla i Spike utíkají. Jenny uložil kouzlo na disketu, ale disketa zapadla.
V tomhle díle jsou ukázky z Angelusova života. Jak ho Darla přeměnila, jak on přeměnil Drusillu a taky, jak mu cikánka přičarovala duši. Když má duši kontaktoval ho démon Whistler, který mu ukázal Buffy. Angelus, ale v přitomnosti chce oživit démona Alcathlu, který by měl vsát celou zemi do pekelné dimenze. Buffy nachází disketu na, které je kouzlo na návrat Angelovi duše. Přijíždí také Kendra, aby Buffy pomohla, ale na konci dílu ji Drusilla pomocí hypnotizace zabíjí, protože potřebujeí Gilese, aby jim řekl, jak se Alcathla oživuje.
Spike už nenávidí Angeluse tak, že se spojí s Buffy. Přijíždí Whistler, aby řekl Buffy, jak má zastavit Angeluse. Drusilla pomocí kouzla zjistila, jak se kouzlo dělá a společně s Angelusem rituál začínají. V nemocnici se Willow pokouší vrátit Angelusovi duši. Angelus a Buffy spolu bojují. Díky Willow se Angelusovi vrátila duše, ale je pozdě rituál se povedl a Buffy musí Angela zabít. Potom odjíždí ze Sunnydalle.