online filmy

TopList

Drama

Gwen bere život, jako jednu velkou párty a prochází jí to. Jenže všechno má své meze. Když se opije na svatbě své sestry, ukradne auto a vybouráse musí jít na léčení. Tady teprve Gwen poznává do, jak moc obtížné situace se dostala.
Je důležité být dobrý člověk anebo být šťastný? Každý z nás už aspoň jednou volil mezi tím být dobrým člověkem anebo druhou možností udělet něco špatného a mít lepší život. Chris Wilton j bývalý tenista, který se seznámí s dcerou významného muže. Její rodina mu značně pomůže, ale co když potká krásnou Nolu?

Luis Vargas nehledá lásku, ale chce si upevnit postavení, tak se chce oženit s američankou. Čeká ženu, která je do domácnosti. Je, ale překvapený, když se oběví nádherná Julie Ruslová. Luis se okamžitě zamiluje, ale bylo to všechno jenom náhoda? Luisů přítel řekl: Láska je dávat a vášeň je brát. Luis chce brát, ale i dávat. Co všechno bude muset dát?

Když byl Matt Murdock malý, tak oslepl. Ztratil sice zrak, ale jeho ostatní smysly se znásobily. Když jeho otce zabijí, tak se začne mstít. Mstí ti, co se samy nemůžou bránit.  Je Daredevil. Muž beze strachu. Pozná dívku Elektru. Oba se do sebe zamilují, ale šéf newyorského zločinu nesnáší Elektřina otce a na Daredevila taky nemá zrovna v lásce.

Úžasný český film na motivy balad Karla Jaromíra Erbena. Kytice, Vodník, Svatební košile, Polednice, Zlatý kolovrat, Dceřina kletba

Svést a zničit ... Nebezpečné hry plné vášně, hříchu a zrady pokračují ...
Nevlastní sourozenci Sebastian a Kathryne oba dokonale manipulují lidmi a jejich oblíbenou hrou je sex. Vše se, ale změní, když se Sebastian zamiluje do naivní Daniely. To se nelíbí, ale Kathryn. Kdo vyhraje?