online filmy

TopList

Drama

28 dní

Gwen bere život, jako jednu velkou párty a prochází jí to. Jenže všechno má své meze. Když se opije na svatbě své sestry, ukradne auto a vybouráse musí jít na léčení. Tady teprve Gwen poznává do, jak moc obtížné situace se dostala.


Vidíme Gwen, jak je se svým přítelem na večírku a jsou dost rozjetí.
Ráno se vzbudí a je už dost pozdě a Gwen si vzpomene, že má být na svatbě své sestry. Jdou pozdě a přitom jsou oba opilí. Sestra na ně čekala a říká Gwen, že od teď ji nebere, jako sestru.
Je oslava a oba se chovají dost nemístně. Vyvrcholí to tím, že Gwen spadne do svatebního dortu. Gwen chce pro nějaký zajet a ukradne limuzínu. Vybourá se do nějakého domu.

Gwen je v léčebně do, které musí povinně za alkohol při jízdě. Gwen dojede a při vstupu do léčebny jí seberou hodně věcí, aby si něco neudělala. Vezmou jí i prášky, které má proti bolesti. Gwen je dost zděšená, protože skandují. Gwen dají do pokoje společně s Andrejou. Ta ji zavede později na oběd a Gwen pozná nějaké pacienty.
Gwen je dost ironická ke všem pacientům. Jde do obchodu a oni tam nemají cigaretu a Gwen je rozzuřená. Jde kolem nějakého jezera a potká chlápka (Cornela), který kouří. Ptá se ho, jestli tady zná někoho, kdo by jí mohl po tajnu dát nějaké prášky. Jenže to je zaměstnanec léčebny, který jí nadává.
Za Gwen dojede Jasper a dává jí potajnu prášky proti bolesti. Gwen s Jasperem utíká. Gwen se vrací a je namol. Je znovu u Cornela a ten jí říká, že ji pošle do vězení. Gwen tomu nemůže říct. Začne tvrdit, že se dokáže ovládat a začne na něj křičet. Gwen jde do pokoje a ty prášky, co jí dal Jasper vyhazuje z okna.

Gwen začne mít absťák. Vzpomíná na své pařby a je hodně na dně. Nakonec to nevydrží a ty prášky, co vyhodila jsou pořád pod oknem. V recepci je sestřička, a proto Gwen slézá z okna. Šplhá po stromě až z něho spadne a omdlí. Mezitím Cornel vypráví svůj příběh. Pil, fetoval a podobně až se mu zdál nějaký hlas, který mu řekl, že se musí vzchopit.

Gwen donese další pacient Edie Bum. Gwen se dívá na sebe v zrcadle a vidí, že má ve vlasech listí, jak spadla ze stromu. Doktorka dává Gwen gyps, protože si málem zlomila nohu, jak sletěla z toho stromu. Gwen došla za Cornelem a omlouvá se.

Gwen je na terapii a všichni jí narovinu řeknou, co si o ní myslí. Gwen to nevydrží a začne na ně křičet. Když dokřičí, tak jí všichni začnou tleskat. Bylo to domluvené. Gwen se začne snažit. Pomáhá s úklidem (uklízí záchody) a děkuje Ediemu. Ten si to, ale nepamatuje, protože prý přebral. Gwen je na dalších terapií např. s koněm, musí mu zvednout nohu, jenže to nikomu nejde.

Gwen je u Cornela a chce prášky na bolest (kvůli noze). Cornel jí je nedá.
Gwen je na rodinné terapii. Jedna z jejích spolupacientek tam má dceru a ta jí říká, že je narkomanka. Gwen vzpomíná na svoji mámu. Byla věčně namol a museli se o ni starat. Nakonec do dopadlo, tak že jejich máma umřela a začala se o ně starat jejich teta. Gwen volá své sestře. Gwen ji zve na rodinnou terapii. Ty dvě už si moc nerozumí.

Gwenina spolubydlící Andrea mluví o sobě.
Za Gwen dojede Jasper a oba jsou spolu na loďce. Jasper ji požádá o ruku a chce ji dát šampaňské. Gwen hodí šampaňské do jezera. Jasper jí vyznává lásku.

Gwen dojde do pokoje a najde Andreu, jak se řeže. Andrea ji prosím, aby to nikomu neříkala. Později spolu mluví o Jasperovi. Andrea ji radí, aby ho nechala.

Celá skupina jede pryč. Skupina je na šplhání a všichni řeší to, že si ji Jasper chce vzít. Všichni Gwen radí, aby ho opustila. Gwen se sbližuje s Ediem. Jasper dostal od agenta seriál Mary Scruz. Později se dívají Edie, Gwen a Andrea na ten seriál.

Gwen je společně se sestrou na sezení. Připomíná jí svatbu např. svatební proslov. Gwen se celou dobu chovala dost nemístně. Gwen si to nepamatuje.

Gwen najde v lese Edieho, jak trénuje. Jasper jí ukazuje, jak se háže. Všichni se znovu pokouší zvednout nohu koně, ale nikomu to nejde. Jeden pacient se ptá, kdy po léčebně může s někým spát. Cornel říká, že nejdřív si mají pořídit květinu, jestli po roce bude květina žít, tak si pořídit psa, a jestli po dvou letech květina i pes přežijí, tak můžou pomýšlet na sex.

 Edie a Gwen si povídají. Edie říká, že podrazil svého nejlepšího přítele, když se vyspal s jeho manželkou. Edie se ptá, co udělal nejhoršího Gwen, ale ona mu to nechce říct. Jeden pacient odchází vyléčený.

Andrea se zkouší sbalit věci a Gwen se jí snaží nějak pomoct, ale Andrea ji odpálkuje.

Gwen začne psát Andree na rozloučenou takovou epizodku Santa Scruz, kterou později společně s ostatními pacienty zahraje. Pacient co odešel se vrátil, protože to nezvládnul.

Gwen se snaží usmířit s Ediem. Edie chce znovu políbit Gwen a přitom se tam objeví Jasper. Ti dva se chtějí poprat, ale Gwen to zastaví.

Gwen jde do pokoje a tam najde Andreu. Andrea si podřezala žíly a zemřela. Cornel říká Gwen, že se tím nemá zlomit a má pokračovat v léčbě. Gwen volá sestře, ale nakonec s ní nedokáže mluvit. Gwen uvidí Edieho, jak jde z pokoje holky a je polonahý.

Za Gwen dojde sestra. Sestra jí řekne, že se o ni měla víc starat. Gwen jí řekne, že si o pomoc nikdy neřekla. Nakonec se usmíří. Gwen skončila s léčbou a odjíždí. Když odjíždí taxíkem, tak se před taxík vrhne Edie a omlouvá se jí. Taky jí říká, že Jasper je její zkáza.

Na Gwen čeká Jasper. Jasper říká, že se kvůli ní chce změnit. Oba dva jsou spolu na večeři. Oba spolu mluví a přitom je uvidí známý. Jasper s nimi chce oslavit její návrat. Gwen jde pryč a při odchodu uvidí koně. Zkouší mu zvednout nohu a nakonec ji zvedne. Jasper se posmívá a Gwen se s ním loučí a jde pryč. Gwen je v květinářství a chce si koupit kytku. Tam uvidí pacienta, jak se hádá s prodavačem, kvůli mrtvé kytce. Oba dva se obejmou.
Žádné komentáře