online filmy

TopList

Drama

Match point: Hra osudu

Je důležité být dobrý člověk anebo být šťastný? Každý z nás už aspoň jednou volil mezi tím být dobrým člověkem anebo druhou možností udělet něco špatného a mít lepší život. Chris Wilton j bývalý tenista, který se seznámí s dcerou významného muže. Její rodina mu značně pomůže, ale co když potká krásnou Nolu?
Chris Wilton přijímá místo trenéra tenisu. Při této práci se seznámí s Tomem. Oba dva mají rádi operu a tak Tom pozve Chrise do opery do jejich soukromé lóže. Tam se seznámí s jeho bohatými rodiči a sestrou Chloe. Rodiče ho zvou na víkend, protože se jim Chris líbí. Chloe a Chris si rozumějí a Chris říká Chloe, že by chtěl něco dokázat.

Chris na víkendu u jejich rodičů potká snoubenku Toma – Nolu. Nola je hodně sexy. Jde vidět, že ty dva se hodně přitahují. Nola je herečka a Tomova matka je z ní nanervy. Tom chce jít někdy na večeři. Chris je s Chloe na výstavě a v kině. Začnou se spolu líbat a vyspí se spolu. Chloe zařídí u svého otce Chirsovi místo.

 Chris potká Nolu, jak jde na konkurz. Jde s ní a čeká na ni, ale jí to nevyjde. Jdou do kavárny na panáka, aby se Nola trochu sebrala. Nola říká Chrisovi, že si to nemá pokazit. Protože když si to nepokazí, tak si hodně polepší. Mohl by si to pokazit tím, že by například tím, že s ní začne flirtovat. Chris je s otcem Chloe a ten mu dalo by se říct, že dá lepší místo, kvůli jejich vztahu. Všichni jsou na lovu kachen. Jsou v obýváku a Tomova matka se naváží do Noly, ta utíká pryč. Chris jde za ní uklidnit ji, ale oba dva se spolu vyspí.

Jsou v opeře a Nole zazvoní telefon, jde na chodbu si to vzít a tam za ní dojde Chris. Ptá se jí, proč se mu vyhýbá. Nola říká, že se to už nesmí opakovat. Chirs by, ale chtěl. Chris potká jednoho svého bývalého kamaráda. Domlouvají se, že spolu někdy zajdou na oběd.

Jsou na večírk a Chloeina matka se ptá, kdy se vzezmou. Chris připouští, že už na to mysleli. Chris jde někam do klidu a tam vidí, jak se spolu Tom a Nola chtějí vyspat v komoře, ale Chris je přeruší.

Chloe a Chris se berou. Kupují si velmi luxusní byt, nakterý jim přispívá Chloin otec. Chloei chce dítě, ale Chris chce ještě počkat. Chris trénuje Toma a Tom se mu přizná, že opustil Nolu, protože si našel jinou. Chris jde za Nolou, ale ta se přestěhovala.

Chloe nemůže otěhotnět. Chris jde za Chloe, ale uvidí Nolu a jde za ní. Baví se spolu a dojde tam Chloe. Předtím, ale ještě stihne dát Nola na Chrisovo naléhání číslo na telefon. Nola chce hodně dítě, ale stále nemůže otěhotnět. Nola a Chris se spolu vyspí. Chris je s Chloe která čím dál víc chce dítě. Chris s Nolou jsou stále spolu. Chris, Chloe, Tom a jeho manželka jsou na večeři, kde se oběví jeden známý, který tvrdí, že viděl Chrise na jedné ulici (kde bydlí Nola). Chris to popírá. Chris a Nola se hádají. Chris říká, že s Chloe spí jenom automaticky, protože chce dítě. Chris je s rodinou a Nola mu pořád volá, potřebuje s ním mluvit. Chris říká, že nemůže a ona mu řekne, že je těhotná. Chris se vymlouvá od rodiny. Chris a Nola se hádají, kvůli dítěti. Nola, ale na potrat jít nechce. Chris na ni naléhá, ale Nola to dítě chce. Chris už podle mě chce říct Chloe pravdu, ale ona se ho zeptá na poměr, ale on to popře. Zase sezačnou bavit o dítěti. Chris se baví se svým známým a říká mu pravdu. Říká, že Chloe miluje, ale je to už jiné, navíc si už zvykl na jistý komford a navíc práci má hlavně díky tchánovi. K Nole cítí vášeň a taky ji svým způsobem miluje, ale nemělo by to budoucnost.

Všichni mají jet na 3 týdny pryč na dovolenou. Chris se o tom baví s Nolou a řekne jí, že poté dovolené to řekne Chloe. Nola vyvádí a chce, aby jí to řekl hned. Dovolená se zruší, ale Nole to neřekne. Chris je v obchodě a uvidí ho Nola (má být na dovolené). Nola čeká na Chrise před prácí a udělá mu scénu. Zase se hádají. Chris znovu chce, aby šla na potrat a nebo, aby jenom na dítě přispíval. Nola, ale nechce. Chris to nechce říct Chloe, ale Nola na něj tlačí.

Chris je u tchána a bere jeho brokovnici. Chris znouv tvrdí, že to řekne Chloe. Nola to chce říct Chloe sama. Oba dva se znovu hádají. Domlouvají se, že zítra se setkají. Chris je napjatý. Chris koupil lístky do divadla, aby udělal radost Chloe. Předtím ještě půjde na tenis. Chris nejde na tenis, ale k Nole. Nejdřív jde k její sousedce, když ho pouští dovnitř, tak ji zastřelý brokovnicí (jednou je viděla na schodech). Potom rozháže celý byt, vezme šperky a prášky. Málem ho načapá další soudce, ale Chris má štěstí a soused odchází. Chris čeká na Nolu na schodech, když Nola jde po schodech, tak ji Chris zastřelý. Je úplně zoufalý a zničený, ale přesto jede do divadla.

Vyšetřuje to policie, která si myslí, že to byl narkoman a, že Nolu zabil jenom proto, že ho viděla na schodech. Jejich smrt je v novinách a celá rodina je zděšená. Chloe je těhotná a Chris vrací brokovnici. Šperky od sousedky vyhodí do vody, ale jeden prstýnek nespadne do vody, ale na chodník. Jeden vyšetřující policajt zavolá Chrisovi. Ten dojde na stanici. Nola si psala deník, ve kterém je napsané, že byli milenci. Chris tam sehraje divadlo a rozbrečí se tam. Detektiv mu nevěří a jeho kolega trvá na feťákovi. Chris má noční můry kvůli Nole. Detektiv si pořád myslí, že to byl Chris. Druhý detektiv mu řekne, že našli narkomana, který měl u sebe prsten té sousedky. Chrisovi a Chlose se narodí syn. Celá rodina je šťastná.
Žádné komentáře