online filmy

TopList

Drama

Sedmý hřích

Luis Vargas nehledá lásku, ale chce si upevnit postavení, tak se chce oženit s američankou. Čeká ženu, která je do domácnosti. Je, ale překvapený, když se oběví nádherná Julie Ruslová. Luis se okamžitě zamiluje, ale bylo to všechno jenom náhoda? Luisů přítel řekl: Láska je dávat a vášeň je brát. Luis chce brát, ale i dávat. Co všechno bude muset dát?

Na Kubě v devatenáctém století je bohatý Luis Vargas, který se chce oženit s ženou s, kterou si dopisuje. Ta žena je z Ameriky a Luis si ji vybral proto, aby si upevnil postavení. Čeká prostou ženu, ale oběví se krásná Julie Ruslová. Ještě ten den se vezmou a Luis se pomalu zamilovává. Žijí klidný život a Luis je šťastný. Po nějaké době se, ale oběví detektiv, který je snoubenec sestry Julie a chce Julii vidět. Hlavně chce, aby Julie napsala dopis sestře.

Po nějaké době se oběví i Juliiina sestra, která tvrdí, že ten, kdo psal dopis nebyla její sestra.  Luis jede domů, ale Julie doma není. V bance zjistí, že vybrala všechny jeho peníze. Luis se zhroutí. Po nějaké době se znovu oběví detektiv a Luis chce Julii najít.

Najdou ji a Luis ji chce zabít. Nedokáže to, protože ji pořád miluje. Julie mu řekne pravdu. Jmenuje se Conie Castle. Dělá různé podvody se svým společníkem Billym. Luis chce, aby teď žili spolu a zapomněli na minulost. Ona souhlasí a jedou žít pryč do města. Nežijí tam moc douho a oběví se ten detektiv. Luis ho zabije. Julie ho pošle pro lístky na vlak, že ona odstran tělo. Když ho chce odstranit on se začne smát. Julie se snaž utéct, ale on ji chytí. Zjistíme, že to on je ten Billy. Snaží se jí přesvědči, aby ho nechala jít. Luis se vrátí a ona v klidu pije kávu. V kuchyni přeběhne krysa po podlaze a ona řekne, že jde pro nějaký jed k lékárníkovi. Jde městem  a Luis ji sleduje. Jůlie, ale nejde k lékárníkovi, ale jde k Billymu. On ji přesvědčuje, že je to správé, když ho obere, že by to stejně dluho nevydržela.

Když se Jůlie vrátí, tak si dají společně s Luisem kávu. On přemýšlí o tom, jak ty krysy asi umírají. Ikdyž ví, že v té kávě je jed na krys, tak se jí napije. On se mu potom snaží pomoct, ale musí utíkat, protože je honí Billy. Luisovi je špatně a Jůlie zabíjí Billyho. Jůlie je ve vězení , kde vypráví svůj příběh knězi, který ji přišel vyzpovídat. Později vidíme, jak je kněz v jejím oblečení. Jůlie utekla. Film končí, jak jsou Jůlie a Luis spolu a Luis hraje karty s nějakými muži.

Žádné komentáře