online filmy

TopList

Homepage

Nestahujte texty co tu jsou. Já jsem si s tím dala práci a trvalo to dost dlouho než jsemto napsala tak byďte fér a nekopírujte.

PODÍVEJTE SE NA RUBRIKU ONLINE FILMY, PROTOŽE TAM JE JICH NEJVÍC.

Termínál Sledujte
 
Forrest Gump Sledujte

Trosečník Sledujte

 Zachraňte vojína Ryana Sledujte

Připravuje se: Chyť mě, když to dokážeš a Láska přes internet
Posledni komentare
20.01.2013 20:35:45: Korálek World Vám nabízí korálky a komponenty pro Vaši vlastní tvorbu s korálky. V sortimentu nalezn...
22.07.2011 15:53:03: Vydělávejte na internetu zdarma, stačí půl hodinka denně a menší peníze se připisují na váš účet. Mr...
22.02.2011 22:13:06: Zdravím vidím že máš zaujímavý web ak by si chcel/a vymieňať so mno bannery 1:1 tak sa kukni na túto...
07.02.2011 19:05:36: Zdravím, omlouvám se, že píšu sem, ale nikde jsem nemohl najit kontakt na vás a do shoutboardu psát ...

Moulin Rouge

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/moulin-rouge.html

 

Moje krásná čarodějka

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/moje-krasna-carodejka.html

 

Magická posedlost

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/magicka-posedlost.html

 


Dárek:

Lidská skvrna

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/lidska-skvrna.html

 

Připravuju: Stepfordské paničky, Batman navždy

Celým jménem James Hugh Laum Laruei se narodil 11. Června 1959 v Anglii. Jeho otec získal zlatou medaili za veslování na letní olympiádě. Jeho matka Patricia zemřela, když bylo Lauriemu 29 let. Vyrůstal v Oxfordu a navštěvoval prestižní školu Dragon School. Později se přihlásil do Etonu a pak na Selwyn College v Cambridge, kde studoval archeologii a antropologii.

Stejně jako jeho otec, byi li Laurie sportovec. Vesloval na střední škole a i na univerzitě. Jeho veslařskou kariéru přerušilo infekční mononukleóza, aproto byl nuce zanechat veslování, a proto se zapojil do činnosti v univerzitním divadelním spolku. Tady potkal Emmu Thompsonovou, se kterou navázal milostný vztah. Ema ho seznámila se Stephenem Fryem, se kterým později Laurie tvořil úspěšné komické duo. Tahle trojka uvedla na festivalu v Edinburghu výroční hru, The Cellar Tapes, která vyhrála parvní cenu Perrier Comedy Award.

V dalších letech se Laurie věnoval hlavně divadlu a dobročinných představeních např. Histeria! 1, 2, & 3, Tajemství třetího policistova balonu atd.
V roce 1989 si bere svoji ženu Jo Green, vedoucí divadla. Společně mají několik dětí – Rebeccu, Billyho a Charliieho.

Z filmů to jsou např. Rozum a cit, 101 Dalmatinů, Možná miláčku atd.
V roce 1996 vyčel Laurieho prvné román The Gun Seller, Laurie si dělá legraci z žánru thilleru. Tento román se stal bestsellerem a Laurie dělá na svém druhém románu – The Paper soldier.

Od roce 2002 se objevuje v dlouhé řadě britských televizních dramat a hostuje v několika seriálech. Laurieho zná hodně dobře britské obyvatelstvo.

Zlom v jeho kariéře nastane s příchodem seriálu Dr. House. Za Dr. House dostal několik nominací a ocenění, které mu vynesli velké zvýšené platu.
V červenci 2006 se Laurie objevuje v pořadu Inside the Actors studio, kde zazpíval a zahrál na klavír jenu ze svých vlastní písní „Mystery“.
Laurie bojuje s těžkou klinickou depresí a pravidelně navštěvuje svého psychoterapeuta.

Zajímavosti: V roce 1977 se stal juniorským mistrem Anglie.
                       Kvůli seriálu Dr. House se musel Laurie naučit americký akcent.
                       Umí hrát na klavír, elektrickou kytaru, bicí, harmoniku a saxofon.
                       Dne 23. Května 2007 obdržel od královny Alžběty II. Vyznamenání.7
                       V roce 2006 byl Laurie magazínem Life prohlášen za nejvšestranněji nadaného muže všech dob.

Natalia se narodila 9. Června 1982 v Jeruzalémě v Izraeli. Otec se jmenuje Avner a je lékař a matka Shelley, která je výtvarnice. Tady, ale nebyl moc dlouho, ve třech letech se celá rodina přestěhovala do Marylandu v Americe. Jenž to nebylo poslední stěhovaní a po šesti letech se znovuu přestěhovali, tentokrát na Long Island v new Yorku, kde žije Natalie dodnes. Když jí je jedenáct let, tak ji v jedné pizzerii najde agent Revlonu a ten jí nabídne modeling.

Leona natočí, kdyyž jí je dvanáct let. V této době si své přijímení mění z Hershlag na Portman (to bylo dívčí jméno její babičky). Získala za tuto roli ocenění nejlepší herečka v dramatu. Od této doby se nabídky jen hrnou.

V roce 1995 si Natalie zahrála ve filmech Vee vývoji a Nelístostný souboj. O rok později si zahrála ve třech filmech např. Všichni říkají milotě.

Následoval film Mars útočí. Po tomto filmu si dala tříletou pauzu a objevila se pouze v divadelní hře na Broadwayi – Deník Anny Frankové.

V roce 1999 se objevuje ve filmové trilogii Hvězdných válek – Star Wars. Tto role ji zařadí mezi nejlepší herečky na světě (připomínám, že jí je pouze 16 let).  Trilogií Star Wars si zajistila práci na šest let dopředu.  Natalie nezůstala jen u Star Wars a natočila další dva filmy, Kdekoliv jen ne tady! A Jdi za svým srdcem.

V roce 2000 si Natalie znovu dala menší pauzu a hrála pouze v divadelním představení The Seagull.

V roce 2002 točí druhý díl Star Wars a o rok později natočila film Návrat do Cold mountain.

V roce 2004 se objevuje ve filmu Na dotek, za který si vyslouží Zlatý Glób v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. O rok později natáčí třetí díl Star ward a přitom natočí i film V jako Vendeta.

Další roky Natalie točí velké množství filmu například Goyovy přízraky, Druhé Boleynovo děvče atd.

 

Filmy, které tady jsou:

Paříži, miluji tě

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/parizi-miluji-te.html

 

Králova přízeň / Druhé Boleynovic děvče

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/kralova-prizen.html

 

Říše hraček

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/rise-hracek.html

Posledni komentare
08.12.2011 22:12:03: Dobrý deň volám sa Richard Vaculčiak. Pracujem pre stránku www.zabavtesa.sk nájdete ma pod loginom ...

Celým jménem John Christoopher Depp II. Se narodil 9. Června 1963. Má indiánské, německé a irské předky. Jeho matka Betty sue pracovala jako číšnice a otec John musel, jako inženýr cestova za prací, takže rodina často cestovala. Rodiče se často hádali. Před tímhle se snažil utéc pomocí drog. Když je Johnnymu patnáct let, tak se rodiče rozvádí.

Když je Johnnymu 16 končí se školou a věnuje se hudební kariéře. Založí kapelu the Kids a vydává se do Los Angeles. Jenže se to změní v podobě jeho budoucí ženy Lori Allisonovu, se kterou se ve dvaceti letech ožení. Manželství vydrželo míň než dva roky. Lori, ale Johnnymu pomohla, protože byla filmová maskérka, tak mohla Jonnyho seznámit s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se stal herec. Prvním filmem byl Noční můra v Elm Stree.

Další role byl v seriálu 21 Jump Street. Z Johnnyho se stává hvězda a další role se hned objevují. Jsou to Střiihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood nebo Donnie Brasco. Díky těmto rolí získal 3 nominace na Zlatý Glóbus. Při filmu Střihoruký Edward se seznamuje s režisérem Timem Burtonem, se kterým natočí i další filmy. Film Střihoruký Edward se seznamuje také s herečkou Winonu Ryderovou, se kterou se zasnoubí. Johnny si nechá vytetovat Winona forever (Winona navždy), jenže když po třech letech přišel rozchod Johnny si to změni na Wino forever (opilec navždy).

Ve 20 letech se oženil s filmovou maskérkou Lori Anne Allyson, ale za dva roky se rozvedli.

Johnny měl problém s drogami, ale všechno přestalo, když se jeho dobrý přítel River Phoenix předávkoval heroinem přímo před Johnnyho klubem.

V roce 1996 měl svůj režijní prvotinu ve filmu The Brave, společně se svým bratrem Dannym. Tenhle film je v podstatě Johnnyho dítě,  protože nejen, že režíroval, ale i hrál hlavní roli a podílel se na scénáři.

V roce 2001 se objevuje ve filmu Z pekla ve stejném roce se objevuje i ve filmu Kokain.

V roce 2004 hraje ve filmu Hledání Země nezemře za kterou dostane nominaci na oscara, Zlatý Globus, cenu Screen Actor´s guild a nominaci na televizní cenu BAFTA.

Další na ceny úspěšná role se objevila ve filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Za tuto roli už Oscara dostal. Piráti z Karibiku je trilogie a Johnny se objevuje ve všech dílech.

Johnny si zahrál i v muzikálu Sweeney Todd: ďábelský holič z Fleet Street.

 

Zajímavosti: Johnnyho kapela The Kids stále existuje a pořádá koncerty.

                      Johnny často vyhrává ankety o nejpřitažlivějšího muže světa a nejoblíbenějším hercem.

                      Má tři děti – dvě dcery a syna.

                       Jeho životní partnerka je Vanessa Pardis, která je i matka jeho dětí.

                      Vlastní ostrov v Karibiku.

                        19. listopadu 1999 od této doby má Johnny svou hvězdu na slavném Hollywoodském chodníku slávy.

   Tetování: jména svých dětí a matky, letícího vrabčáka, hlava indiána, lebku s nápisem – Smrt je jistá, převrácený trojúhelní, dobný nápas – since Exile Channing, symto The Brave, malou trojku, tři malá srdíčka, tři malé trojúhelníky, malá otazník atd.

 

Filmy, které tady jsou:

Střihoruký Edward

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/strihoruky-edward.html

 

Noční můra v Elm Street

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/nocni-mura-1.html

 

Čokoláda

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/cokolada.html

 

Z pekla

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/z-pekla.html

 

Libertin

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/libertin.html

 

Karlík a továrna na čokoládu

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/karlik-a-tovarna-na-cokoladu-2.html

 

Imaginárim Dr. Parnasse

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/imanigarium-dr-paranasse.html

 

Alenka v říši divů

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/alenka-v-risi-divu-2.html

 

Připravuje se: Piráti z Karibiku, Kokain a Hledání Země nezemě, Ďábelský holič z Fleet Stree, Ospalá díra a Mrtvá nevěsta Tima Burtona

Původním jménem Angelina Jolie Vight (Jolie znamená ve francouzštině „krásná“) se narodila herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Vightovi(má Oscara). Poprvé se objevila před kamerou ve věku pěti let po boku svého otce. Přesto se Angelina nechtěla stát herečkou, ale chtěla být ředitelkou pohřebního ústavu.

V jedenácti začíná sudovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga. Od šestnácti let začíná pracovat, jako profesionální modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Objevuje se i v hudebních klipech od skupin Meatloaf, Lemonheads, Lenny Kravit a Rolling Stones. Angelina má bratra Jamese Havna Voighta, který společně s Angelinou režíroval pět filmů.
V roce 2001 se Angelina rozhádá se svým otcem poté, co jsi označí za vyšinutou s vážnými psychickými problémy. Od té doby se nestýkají a Angelina si mění jméno na Angelina Jolie.
Po Lee Strasberg začala studoval na New York University, kde si poprév zahrála v divadelní produkci. Po ukončení této školy začala pracove v UCLA School of Cinema(tady natočila společně se svým bratrem svůj první studentský film).

Angelina je stále nováček a proto se objevuje v malé roli Cyborg 2. O dva roky později má už, ale hlavní roli ve filmu Nebezpečná síť, kde má velké uznání. V tomto filmu se seznamuje se svým první manželem. Svatba je netradiční. Angelina si na sebe vezme černé kožené kalhoty a bílou košili, na kterou napíše svou vlastní krví jméno svého nastávajícího. Tento vztah, ale netrvá dlouho a po roce končí.

Opak je, ale její pracovní života. Angelina několik filmů např. Ruce od krve, George Wallace(Zlatý Glóbus za nejlepší herecký výkon a nominace na Emmy). Film, který je zlomový v její kariéře je Gia. Za tento film dostane Zlatý Glóbus a nominace na Emmy. Po tomto filmy se stává ještě více slavnou a objevuje se v několika televizních talk show a na obálkách velkých časopisů.

Od teď dostává velké množství nabídek, ale Angelina se rozhodne pro filmy Podoby lásky, Bláznivá rundy a Sběratel kostí. Při filmu Sběratel kostí se seznamuje se svým druhým manželem Billym Bob Thortonem, který je také herec a jejich manželství trvalo do 2000-2002.

V roce 2000 se Angelina objevuje po boku hvězd, jako jsou Nicolase Cage ve filmu 60 sekund a Sedmý hřích po boku Antonia Banderase. Angelina sama si zahraje hlavní roli ve ztvárnění úspěšné filmové hry Tom Raider.

Angelina se aktivně věnuje charitě a to dokazuje v roce 2005, kdy si adoptuje černošskou holčičku Zaharu.  Angelina navštěvuje různé uprchlické tábory a věnuje se charitativním akcím.

V roce 2005 také Angelina natáčí společně s Bradem Pittem film Mr. And Mrs. Smith, kde se ti dva dají dohromady a později se berou. O rok později společně založí nadaci Jolie/Pitt Foundation. Angelina mezitím adoptovala několik dalších dětí a ty v roce 2006 Brad adoptoval a děti teď mají přijímení Jolie-Pitt. V roce 2007 tentokrát už společně adoptovali třetí dítě, chlapce Paxe Thiena. Jenže oba nemají jenom adoptované děti. Oni sami mají dohromady 3 děti. Dceru Shiloh Nouvel, která se narodina 2006(její první fotky prodali Angelina a Brad magazínu Hello! Za 3,5 milionů dolarů). V roce 2007 Angelina porodila dvojčata, dívku Vivienne Marcheline a chlapce Knoxe Leona. Jejich první fotky se prodali za 14 milionů dolarů.

V poslední době se v bulvárech hodně protřepává to, že by se mohli Angelina a Brad rozvést. Teď už to, ale vypadá, že to bude na lepší cestě. Angelina se dokonce na naléhání Brada usmířila se svým otcem.

Zajímavosti:
-Angelina je hodně otevřená vůči novinářům (přiznala, že je bisexuální)
-jejím koníčky jsou sbírání nožů a miluje tetování
-tři měsíce teď bude Angelina bydlet v Benátkách přímo u známých kanálů, protože tady natáčí film The Tourist.

Filmy které tady jsou:
60 sekund
http://filmy7online.wgz.cz/novinky/60-sekund.html

Sedmý hřích
http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/sedmy-hrich-2.html

Lara Croft - Tom Raider: Kolébka života
http://filmy7online.wgz.cz/novinky/lara-croft-tom-raider-kolebka-2.html

Alexandr Veliký
http://filmy7online.wgz.cz/novinky/alexandr-veliky.html

Připravuje se: Beowulf, Mr & Mrs. Smith
Celým jménem Joseph Alberic Finnes se narodil v Salisbury v anglickém Wiltshiru. Celá jeho rodina je umělecky založená. Jeho matka Jennifer Lashová byla spisovatelkou a otec Mark Fiennes byl původně farmář a později fotograf. Své dětství prožil v Irsku, konkrétně v Západním Corku. Vyrůstal společně se dvěma sourozenci - starší bratr Ralphen(je herec) a sestru(režisérka).

Joseph se rozhodl, že bude umělec a proto začal navštěvovat uměleckou školu, ale tu opustil a začal pracova v divadle Young Vic Youth Theatre, kde pracoval jeden a půl roku. Toto divadlo opustil a šel do školy Guildhall School of Music and Drama. Tuto školu dostudoval. Tato škola má velmi dobré jméno a proto se v roce 1996 se objevil v inscenacích Royal Shakespeare a West Endu, při různých hrách se seznámil s mnoha známými anglickými herci.

V roce 1996 si zahrál vedlejší roli ve filmu Svůdná krása. V roce 1998 měl řadu úspěchů např Martha, Frank, Daniel a Laurence. V roce 1998 se objevil ve dvou historických filmech Královna Alžběta. Ve filmu Zamilovaný Shakespeare(tento film získal několik Oscarů) se objevil v hlavní roli.

V roce 2001 se oblevil ve filmu Nepřížel před branami a později ve filmu Luther(zde si znovu zahrál hl. roli). Potom se objevil v animovaném filmmu Sindibád: Legenda sedmi moří. V roce 2004 se objevil ve vedlejší roli ve filmu Kupec benátský.

V roce 2006 se objevil ve filmech Darwinovy ceny a Hlava nehlava.

V roce 2007 se objevil ve filmech Rudý baron(ten se natáčel i v České republice) a v dalším historickém filmu Goodbye bafana.

Zajímavost: Všimli jste si, že je Joseph má často něco se spisovatelem Shakespearem?
                                     -v divadle Royal Shakespeare
                                     -ve hře Troilus a Kressida
                                     - ve komedii Jak se vám líbí
                                     -The Herbal Bed(to je o Shakespearově života)
                                     -film Zamilovaný Shakespeare
                                     -Kupec benátský
Všechny tyhle filmy nebo hry mají něco společného se Shakespearem.

Film, který tady je:

Královna Alžběta
http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/kralovna-alzbeta.html

Filmy, které se připravují: Kupec Benátský, Zamilovaný Shakespeare a Luther
Paul Bettan se narodil v Londýně do divadelní rodiny. Jeho otec Thane je herec a matka je v uměleckém důchodě. Má starší sestru, která je spisovatelka. Když je mu 16 zemře mu jeho mladší bratr. Vyrůstal ve středoanglickém hrabství Hertfordshire.

Bettany získal vzdělání v londýnském Drama Centre a debutoval ve hře An Inspector Call. Hra se hrála ve West Endu. Potom strávil jednu sezónu v Royal Shakespeare Company, které objevil v hrách Richard III., Romeo a Julie a Julius Cesar. V této době získal svou první roli ve filmu Bent. Potom se hned vrátil na divadelní prkna. Hrál v několika divadelních her a potom se objevil v britské televizi, kde hrál v Killer Net. Potom se objevoval ve filmech Armáda v sukních, After the Rain a David Copperfield.

Následovali další filmy např. Klub sebevrahů, Nejlepší gangster atd.

Zlom přišel s filmem Čistá duše za tento film dostal cenu London Film Critics Award v kategorii Nejlepší britský herec.

Bettana můžeme vidět i v několika nezávislých filmech např. Hra o smrti.

Má ženu Jennifer Connelly, která mu porodila snya Stellana(dostal jméno po herci Stellanu Skarsgardovi).


Zajímavosti:
v roce 2001 jej Variety jmenovalo jedním z deseti herců, na které se máme zaměřit.
Ceny: London Film Critics Award za Nejlepší vedlejší roli (První rytíř)
           V roce 2000 byl nominová na British Independent Film Award
           London Film Critics Award v kategorii Nejlepší nováček za film Nejlepší gangster
           London film Critics Award v kategorii Nejlepší britský herec
           BAFTA v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli

Filmy, které tady jsou:

Wimbledon
http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/wimbledon.html

Šifra mistra Leonarda
http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/sifra-mistra-leonarda.html

Legie
http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/legie-legion-2.html

Připravuje se Příběh rytíře

Helen se narodila v Londýně ve čtvrti Golden Green v rodině vysokoho postavených politických hodnostářů a filmových profesionálů. V životě ji hodně ochromila operace mozku, kterou prodělala její otec.

Helena si zrahrála v roce 2002 ve filmi Tiol Human Voice Wake Us a další rok si ve válečném dramatu Živě z Bagdádu. Další filmy byli Klub rváčů, Planeta opic a Novocaine.

Při Planeta opic se Helen seznamuje s Timem Burtonem. 

Další roky Helen hraje ve velkém množství filmů např. Hamlet, Frankenstein, Mocná Afrodité, Karlík a továrna na čokoládu atd.

Helena s Timem Burtonem má dvě dětin syna Billyho a dceru Nell. Billyho kmotr je JOhnny Depp

Zajímavost:

Helena tvoří společně s Timem Burtonem a Johnnym Deppem trojici, která má filmy, které vydělávají miliony dolarů např. filmy Karlík a továrna na čokoládu, Mrtvá nevěsta Tima Burtona, Sweeney Todd: Ďábelská holič z Fleet Street, Alenka v říši divů atd.

Nominace: Živě z Bagdádu - nominace na Zlatý glóbu a Emmy

                  wings of the dove - nominace na Oscara v kategorii Nejlepší herečka, Zlatý glóbus a cenu Screen Actors guild.

                   Margaret´s museum - dostala ocenění Canadian Genir

                   Merlin - nominovaná na Emmy

                    Sweeney Todd - nominace Zlatý globus

                    The Wings of the Dove - dostala Oscata za herecký výkon

Jako dárek:

Merlin

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/merlin.html

 

Filmy, které tady jsou:

Jindřich VIII.

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/jindrich-viii.html

 

 

Karlík a továrna na čokoládu

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/karlik-a-tovarna-na-cokoladu-2.html

 

Harry Potter a Fénixův řád

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-a-fenixuv-rad-2.html

 

Harry Potter a Princ dvojí krve

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-a-princ-dvoji-krve-2.html

 

Alenka v říši divů

http://filmy7online.wgz.cz/prave-te-v-kine/alenka-v-risi-divu.html

 

Připravuje se: Klub rváčů, Mrtvá nevěsta a Sweeney Todd: Ďábelská holič s Fleet street

Narodil se v Českých Budějovicích do herecké rodiny. Jeho otec i dedeček byli herci, matka je zdravotní laborantka. Má bratra Mariana Rodena. Nejdřív vystudoval keramickou školu v Bechyni a potom vystudoval DAMU. Svůj filmový debut si odbyl ve filmu Zámek nekonečno. Po DAMU měl několik hrál v několika divadlech např. Národním. Hrál také v několika tv seriálech.

V roce 1993 odjedl do Velké Británie a rok tam zůstal. Tady se zdokonalil anglicky a navštěvoval herecké kursy. Pro zajímavost živil se potiskem triček, aby měl peníze

Poté se vrátil do Čech a hrál v několika filmech a divadlech např. Don Juan a Faust, Úplné zatmění. V roce 1998 byl nominován na nejlepší herecký výkon. V roce 1999 získal cenu Alfréda Radoka za nejlepší mužský herecký výkon za postavu Bruna ve Velkolepý paroháč.

Díky své skvělé angličtině má Karel Roden hodně zahraničních filmů npř. 15 minut, Blade 2, Neprůstřelný mnich, Bournův mýtus atd.

Za svůj život měl dvě vážné partnerky a to Ivanu Chýlkovou. Teď je jeho přítelkyně Jana Krausová.

 

Zajímavosti:

Má rád malování, jízda na koni, posilování, rád sedí na zahradě a sází stromy.

Karel Roden je známý jako člověk, který nevyhledává novináře a má názor, že osoba, která se zajímá o něm se má zajímat víc o jeho práci.

 

Filmy:

Kytice

http://filmy7online.wgz.cz/drama/kytice.html

 

Bestiář

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/bestiar.html

 

Bathory

http://filmy7online.wgz.cz/historicke/bathory.html

 

Připravuje se: Blade 2, Copak je to za vojáka, Pták ohnivák a Hlídač č. 47

1  
2  
3