online filmy

TopList

Homepage

16. března Lauren Graham

Lauren Graham nepatří zrovna mezi nejslavnější hvězdy Hollywoodu, ale rozhodně ji většina lidí zná ze seriálu Gilmorova děvčata.

Lauren se narodil16. 3. 1967. Její otec vlastní továrnu na čokoládu a má přezdívku "Čokoládový král". její matka se rozhodla pro svoji pěveckou kariéru odstěhovat do Evropy, když bylo Lauren 5 let . Takže Lauren vyrůstala s otcem ve Virginii v USA. Má bratra a dvě sestry.

Lauren už když byla malá milovala koně a chtěla být joyckeykou. Bohužel pro ni jí to nevyšlo kvůli její výšky, protože byla moc vysoká. Na základní škole zjistila, že chce být herečkou a proto hrála v několika školních představeních. Později studovala Bernard College, kde získala titul bakalář a v roce 1992 ještě magistr herectví na Southern methodist University´s Medows School of the Arts.

Do Los Angeles si Lauren přijela splnit svůj sen, ale začala jako číšnice. Číšnicí byla do doby, kdy dostala roli v seriálu Caroline in the city. Poté byla v několika seriálech, jako host. Poté mě ještě několik rolí ve filmech. Její největší úspěch, ale přišel s rolí Lorelai Gilmorové, která ji proslavila ze všeho nejvíc. Za Gilmorova děvčata byla nominována na dvě ceny SAG a i na Zlatý glóbu.

Gilmorova děvčata

http://filmy7online.wgz.cz/1-serie-3

Santa je úchyl

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/santa-je-uchyl.html

Speciálně k jejím narozeninám film O smyslu života

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/o-smyslu-zivota.html

Připravuje se: Listopadová romance

Žádné komentáře