online filmy

TopList

Homepage

25. dubna Renée Zellweger

René narozdíl od mnoha herců neměla své rodiče spojené s filmem. Její otec je švýcarský úředník a matka norská ošetřovatelka. K herectvá se dala až na studiu University of Texas v Austinu. Nejdříve hrála v několika reklammách a nebo v menších rolích. Výraznější roli dostala až ve fillmu Bolestná realita.

Následdovala další významnější role v thilleru Láska a pěttačtyřicítka. Fil měj premiéru na nesoutěžním mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, kde měl příznivý ohlas. Renée byla za svůj výkon nominována na Independent Sprint Award (Cena nezávislého duchaú, což je největší ocenění americké nezávislé scény.  Po tomto úspěchu se přestěhovala do Los Angeles, kde se chtěla věnovat svojí práci herečky.

Renée hrála v několika dalších filmech, ale zlom přišel s filmem Jerry Maguire, kde se objevila po boku Toma Cruise. Díky velkému úspěchu se z ní stala žhavá Hollywoodská novinka.

Svůj statut hvězdy potvrdila v dramatu Lhář. Tento film na Mezinárodním festivalu kriminálních fillmů ve francouzském Cognacu získal Zvláštní cenu poroty a ve Stockholmu cenu za scénář a kameru.

Své postavení Hollywoodské celebrity si potvrzuje filmem Deník Bridget Jonesové, kde si zahrála například po boku Hughem Grantem.  Další film, který získá neuvěřitelný ohlas muzikál Chicago. Tento film dostal ocenění Zlatý glóbus a cenu SAG. O tom, že Deník Bridget Jones byl populární potvrzuje i fakt, že se natočilo Deník Bridget Jones 2.

Zajímavost: Jestli se těšíte na Deník Bridget Jones 3, tak to s ještě delší dobu počkáte, protože Renée nechce kvůli Bridget znovu ztloustnout

Jako dárek tady jsou filmy Deník Briget Jones 1, 2, Miss Potter a Kašlu na lásku.

 

Filmy:

Deník Bridget Jones

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/denik-bridget-jones-1.html

 

Deník Bridget Jones 2 - S rozumem v koncích

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/denik-bridget-jones-2-s-rozumem-3.html

 

Miss Potter

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/miss-potter.html

 

Kašlu na lásku

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/kaslu-na-lasku.html

 

Chicago

http://filmy7online.wgz.cz/muzikaly/chicago.html

Žádné komentáře