online filmy

TopList

Homepage

26. dubna Channing Tatum

Narodil se v Cullmanu, v malém městě v Alabamě. Jeho celé jméno je Channing Bryan Isaac Tatum Anderson. Má irské, francouzské a i americké kořeny. Když bylo Channingovi 6 let, přestěhoval se s rodinou do Mississippi. Když byl malý zajímal se o sporty např. fotbal a basseball. Studoval válečnou strategii. Získal fotbalové stipendium na Glenville State College, ale poztěji se o sport přestal zajímat.

Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi. Živil se i jako model. Tohle všechno mu přineslo pozornost producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě telvizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti a ve filmu Coach Carter. Stejný rok si zahrál i ve filmu Supercroos a navíc získal hlavní roli ve snímku The Prince.

Nejvíc rolí, které ho proslavili bylo v roce 2006 a to ve filmu Guide to Recoznizing Your Saints, které bylo promítáno na Filmovém Festivlu Sundace. Jeho další rolí bylo ve filmu Super náhradník. V roce 2006 také natočil film Let´s dance, který je tanečný.

Později si i Tyler zahrál ve filmu Let´s dance 2, ale byla to jen malá role.

Zajímavosti: Má zelené oči a měří 188 cm.

                          Byl obsazen v hudebním klipu jako tanečník s Rickym Martinem.

                           V roce 2001 byl vybrán do 50 nejvíc krásných tváří.

Jako dárek tady je Let´s dance 2.

Jsou tady film:

Super náhradník

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/super-nahradnik.html

 

Let´s dance 1

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/let-s-dance-1.html

 

Let´s dance 2

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/let-s-dance-2.html

 

Život je boj

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/zivot-je-boj.html

Žádné komentáře