online filmy

TopList

Homepage

28. dubna Jessica Alba

Celým jménem jessica Marie Alba. Otec se jmenujje Mark Alba a je Mexického a Španělského původu. Její matka Cathy Jensen má Dánské a Francouzsko-Kanadské předky. Jessica má o rok mladšího bratra Joshuou Alba. Kvůli otci se rodina musela často stěhovat a kvůli tomu byla Jessica často nemocná a proto trávila hodně času v nemocnici. V jejích devíti letech se rodina usadili v Kalifornni, od té doby už žádné problémy nebyli.

Jessica se chtěla stát herečkou už od pěti let a od dvanácti let začala chodit na svoje první lekce herectví. Svojí první smlouvu s agentem podepsali o devět měsíců později. Střední školu dokončila v šestnácti letech.

Jessica se poprvé objevuje ve filmu Všechno je dovoleno. Jessica měla štěstí, protože původně na natáčení měla být jen dva týdny, ale nakonec tam strávila dva měsíce, protože Jessica dostala jednu z hlavních rolí.

Jessica se začala objevovat v reklamách, v nezávislých filmech a hostovala v několika seriálech.

Stále ještě mladá Jessica v roce 1999 se začala objevovat v časopisech a začala dostávat zajímavé roce. V tomhle roce natočila filmy Nepolíbená, Ruka zabijáka a Paranoia.

Jeden z hlavní zlomů v její kariéře přišel v roce 2000, kde hrála v seriálu Temný Anděl. Tento seriál začal trhat divácké rekordy.

Po tomto úspěchu začala natáče ještě více filmů např. Se slovníkem v postel. O rok později si zahrála hlavní postavu v tanečním filmu Honey. V roce 2004 si zahrála v hororu A Dream of color in Black and White a film Do Hlubiny.

V roce 2005 byl pro Jessicu rok komixových předloh. Zahrála si ve filmech Město hřichu a Fantastická čtyřka. V první filmu si zahrála tanečnici Nancy a v druhé Invisible Woman, což v překladu znamená Neviditelná žena.

V letech 2006 a 2007 Jessica hrajč v dalších několika filmech natočí např. pokračován Fantastická čtyřka 2, Good Lucch Chuck, Oko a další.

Jessica narozdíl od jiných hvězd nemá růzdné výstřelky a skandály. Jessica byla dvakrát zasnoubená. Poprvé se zasnoubila s Michaelem Weatherlym, který byl její seriálový partner v Temném andělovi. Po něm měla pár známostí, ale se svým dalším snoubencem producentem Cashem Warrenem, se jessica seznámila na natáčení Fantastické čtyřka. Jejich zasnoubení vyústilo v tajnou svatbu 19. května 2008. Krátce po svatbě se jim narodila holčička Honor Mari Warren.

Zajímavost:

Jednu z hlavních postav dostala Jessica, kvůli svým vlasům, protože byli originální a režisérovi se líbili.

Jessica má potápěčskou licenci (PADI).

Na jeden díl Temného Andělo se dívalo v průměru 10,4 milionů diváků na epizodu.

Jessica právě natáčí pokračová Sin City.

Jessica byla nominovaná na cenu Zlatý glóbus.

Jako dárky tady jsou filmy Fantastická čtyřka 1, 2 Na sv. Valentýna, Honey a Nepolíbená

 

Filmy, které jsou tady:

Fantatická čtyřka

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/fantasticka-ctyrka-1.html

 

Fantastická čtyřka: Stříbrný sulfař

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/fantasticka-ctyrka-2-stribrny-3.html

 

Na sv. Valentýna

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/na-sv-valentyna-3.html

 

Honey

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/honey.html

 

Nepolíbená

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/nepolibena.html

Žádné komentáře