online filmy

TopList

Homepage

9. června Natalia Portman

Natalia se narodila 9. Června 1982 v Jeruzalémě v Izraeli. Otec se jmenuje Avner a je lékař a matka Shelley, která je výtvarnice. Tady, ale nebyl moc dlouho, ve třech letech se celá rodina přestěhovala do Marylandu v Americe. Jenž to nebylo poslední stěhovaní a po šesti letech se znovuu přestěhovali, tentokrát na Long Island v new Yorku, kde žije Natalie dodnes. Když jí je jedenáct let, tak ji v jedné pizzerii najde agent Revlonu a ten jí nabídne modeling.

Leona natočí, kdyyž jí je dvanáct let. V této době si své přijímení mění z Hershlag na Portman (to bylo dívčí jméno její babičky). Získala za tuto roli ocenění nejlepší herečka v dramatu. Od této doby se nabídky jen hrnou.

V roce 1995 si Natalie zahrála ve filmech Vee vývoji a Nelístostný souboj. O rok později si zahrála ve třech filmech např. Všichni říkají milotě.

Následoval film Mars útočí. Po tomto filmu si dala tříletou pauzu a objevila se pouze v divadelní hře na Broadwayi – Deník Anny Frankové.

V roce 1999 se objevuje ve filmové trilogii Hvězdných válek – Star Wars. Tto role ji zařadí mezi nejlepší herečky na světě (připomínám, že jí je pouze 16 let).  Trilogií Star Wars si zajistila práci na šest let dopředu.  Natalie nezůstala jen u Star Wars a natočila další dva filmy, Kdekoliv jen ne tady! A Jdi za svým srdcem.

V roce 2000 si Natalie znovu dala menší pauzu a hrála pouze v divadelním představení The Seagull.

V roce 2002 točí druhý díl Star Wars a o rok později natočila film Návrat do Cold mountain.

V roce 2004 se objevuje ve filmu Na dotek, za který si vyslouží Zlatý Glób v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. O rok později natáčí třetí díl Star ward a přitom natočí i film V jako Vendeta.

Další roky Natalie točí velké množství filmu například Goyovy přízraky, Druhé Boleynovo děvče atd.

 

Filmy, které tady jsou:

Paříži, miluji tě

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/parizi-miluji-te.html

 

Králova přízeň / Druhé Boleynovic děvče

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/kralova-prizen.html

 

Říše hraček

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/rise-hracek.html

Poslední komentáře
08.12.2011 22:12:03: Dobrý deň volám sa Richard Vaculčiak. Pracujem pre stránku www.zabavtesa.sk nájdete ma pod loginom ...