online filmy

TopList

Homepage

Piercův život nezačal zrovna šťastně, když měl jeden rok, tak jeho otec opustil rodinu a jeho matka se odstěhovala do Londýna a Nechala Pierce s jeho babičkou v Irsiku. Když je Piercovi 11 let, tak se znovu setkává se svojí matkou a oba dva později spolu žijí v Londýně, kde Pierce studuje střední školu. Po škole začíná pracovat pro reklamu, fotografické sutdio a dokonce i jako taxikář. K herectví se poprvé dostal s experimentální divadelní skupinou. V roce 1973 se zapisuje na divadelní školu v Londýně, kterou tři roky studuje. Po škole několik let hraje po různých divadlech. Zvrat v jeho životě se stane v roce 1978, když se seznámí s herečkou Cassandrou Harris, oba se do sebe zamilují a 27. prosince 1980 se Pierce s Cassandrou vezmou. Pár si poté aduptuje dvě děti Charlotte a Christophera.

Významnější role má ve filemch Dlouhý Velký pátek, The Mirror Crack a The Manions of America.

V roce 1981 se kvůli herecké kariéře stěhuje společně s rodinou do Los Angeles, kde si zahraje v televizním seriálu Remington Steel. Od téhle chvíle má Pierce štěstí, jak v osobním, tak v profesním světě. Narodí se mu první dítě, syn Sean William a získá Zlatý Glóbus za Roberta Goulda Shawa v miniseriálu Nancy Astor.

Pierce pořád natáčí seriál Remington Steel, ale ten už se stává nudným a prooto televize NBC v roce 1986 ukončí jeho natáčení. Nejdříve se to zdá jako perfektní příležitost, protože Roger Moore (představitel Bonda) už nechce dál natáčet a Piercovi chtějí tuto roli nabídnout. Vše se, ale změní, protože Roger Moore nakonec přece jenom další roli přijme. Piercovi aspoň, ale producenti nabídnout místo v Remington Steel a Pierce se v něm znovu objevuje. Seriál se už podařit, ale nezachrání a proto Remingtom Steel po šesti sezónách končí.

V roce 1987 zastihne Pierce rána v podobě rakoviny vaječníku jeho ženu. Pierce má i přesto úspěch a v roce 1989 hraje v miniseriálu Okolo světa za 80 dní.

Největší rána Pierce zasáhne, když jeho žena zemře. Pierce to ale díky své rodině a své práci zvládne a objevuje se ve filmech Trávnííkář a Táta v sukci.

Po dlouhém čekání si Pierce konečně může zahrát agenta 007 Jamese bonda ve filmu Zlaté oko. Tento film má neuvěřitelný úspěch. Pierce má neuvěřitelný úspěch a hraje v dalších filmech např. Robinson Crusoe, Rozpoutané peklo.

Mezi těmito filmy, ale se Pierce stane dědečkem a to v roce 1998.

Další bondovku si zahraje v Zítřek nikdy neumírá, třetí bondovka se jmenuje Jeden svět nestačí. U tří Bondovek to, ale neskončí a tak si zahraje i ve čtvrtý z názvem Dnes neumíre.

V srpnu 2001 Pierce prožívá radost v podobě jeho vlastní svatby s Keely-Shaye Smith

 

Připravuje se: Dnes neumírej, Mamma Mia, Nezapomeň na mě, Aféra Thomase Crowna a Táta v sukni

Celým jménem Robert Thomas Pattison se narodil v Londýně roku 1986. Zatím je ještě mladý, takže za sebou nemá tolik filmů, jako jiní herci přesto se už dostal do podvědomí diváků.

S herectví začal brzy v Barnes Theater Company v Londýně a v Macbeth. Několi let zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německém filmu The ring of the Nibelung a také se objevil ve filmu Jarmark marnosti.

Zlom nastal v roce 2005, když si zahrál roli mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. tímto filmem si Robert získává menší zástup faninek kvůli svému vzhledu.

Možná právě orot jeho další role jsou víc na psychiku např. film The Haunted Airman, kde hraje pilote, který byl postřlen ve světové válce a následně ochrne.

V roce 2008 se Robert dostává do Hollywoodu filmem Twilight/Stmívání, díky kterému má teď neuvěřitelné množství fanynek.

Díky úspěchu Twilight má teď Robert hodně práce a stále točí. Doufejme, že nebude známý jenom jako Edward Cullen, ale díky jeho hereckému talentu to není pravděpodobné.

Zajímavosti:

 Rober hraje na kytaru a piáno.

Časopis Times Online ho nazval Britskou hereckou nadějí a napsali, že je nástupce Judeho Lawa.

Robertův vzor je Jack Nicholson.

Robert rád sportuje např. snowboarding, fotbal a lyžování.

Už tři roky bydlí ve four Seasons v Beverly Hills, protože má strach z fanoušků.

Drby:

Robert Pattison se bojí svých fanoušků, protože některé fanynky ho doslova pronásledují na každém kroku.

Jedna jeho fanynka ho stále sledovala a on, aby ji odradil, tak ji pozval na večeři a byl na ni nepříjemný, aby ho nechala.

 

Právě teď:

Natáčí film Miláček s Umou Thurman, kde hraje novináře Georgese Duroye.

Jako dárek tady je Jarmark marnosti.

Filmy, které tady jsou:

Jarmark marnosti

http://filmy7online.wgz.cz/novinky/jarmark-marnosti.html

 

Harry Potter a Ohnivý pohár

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-4-a-ohnivy-pohar-3.html

 

Harry Potter a Fénixův řád

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-a-fenixuv-rad-2.html

 

Twilight / Stmívání

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/stmivani-twilight-cz.html

 

New moon / Nový měsíc

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/new-moon-novy-mesic-2.html

 

Můžete se těšit na Nezapomeň na mě.

 

Je tu menší oznámení a to, že herec George Clooney má narozeniny. Jako dárek sem dává film Michael Clayton.

Jsou tady filmy:

Dannyho parťáci 1

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/dannyho-partaci-1.html

 

Dannyho parťáci 2

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/dannyho-partaci-2.html

 

Dannyho parťáci 3

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/dannyho-partaci-3.html

 

Michael Clayton

http://filmy7online.wgz.cz/novinky/michael-clayton.html

 

Narodil se v Cullmanu, v malém městě v Alabamě. Jeho celé jméno je Channing Bryan Isaac Tatum Anderson. Má irské, francouzské a i americké kořeny. Když bylo Channingovi 6 let, přestěhoval se s rodinou do Mississippi. Když byl malý zajímal se o sporty např. fotbal a basseball. Studoval válečnou strategii. Získal fotbalové stipendium na Glenville State College, ale poztěji se o sport přestal zajímat.

Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi. Živil se i jako model. Tohle všechno mu přineslo pozornost producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě telvizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti a ve filmu Coach Carter. Stejný rok si zahrál i ve filmu Supercroos a navíc získal hlavní roli ve snímku The Prince.

Nejvíc rolí, které ho proslavili bylo v roce 2006 a to ve filmu Guide to Recoznizing Your Saints, které bylo promítáno na Filmovém Festivlu Sundace. Jeho další rolí bylo ve filmu Super náhradník. V roce 2006 také natočil film Let´s dance, který je tanečný.

Později si i Tyler zahrál ve filmu Let´s dance 2, ale byla to jen malá role.

Zajímavosti: Má zelené oči a měří 188 cm.

                          Byl obsazen v hudebním klipu jako tanečník s Rickym Martinem.

                           V roce 2001 byl vybrán do 50 nejvíc krásných tváří.

Jako dárek tady je Let´s dance 2.

Jsou tady film:

Super náhradník

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/super-nahradnik.html

 

Let´s dance 1

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/let-s-dance-1.html

 

Let´s dance 2

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/let-s-dance-2.html

 

Život je boj

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/zivot-je-boj.html

Celým jménem jessica Marie Alba. Otec se jmenujje Mark Alba a je Mexického a Španělského původu. Její matka Cathy Jensen má Dánské a Francouzsko-Kanadské předky. Jessica má o rok mladšího bratra Joshuou Alba. Kvůli otci se rodina musela často stěhovat a kvůli tomu byla Jessica často nemocná a proto trávila hodně času v nemocnici. V jejích devíti letech se rodina usadili v Kalifornni, od té doby už žádné problémy nebyli.

Jessica se chtěla stát herečkou už od pěti let a od dvanácti let začala chodit na svoje první lekce herectví. Svojí první smlouvu s agentem podepsali o devět měsíců později. Střední školu dokončila v šestnácti letech.

Jessica se poprvé objevuje ve filmu Všechno je dovoleno. Jessica měla štěstí, protože původně na natáčení měla být jen dva týdny, ale nakonec tam strávila dva měsíce, protože Jessica dostala jednu z hlavních rolí.

Jessica se začala objevovat v reklamách, v nezávislých filmech a hostovala v několika seriálech.

Stále ještě mladá Jessica v roce 1999 se začala objevovat v časopisech a začala dostávat zajímavé roce. V tomhle roce natočila filmy Nepolíbená, Ruka zabijáka a Paranoia.

Jeden z hlavní zlomů v její kariéře přišel v roce 2000, kde hrála v seriálu Temný Anděl. Tento seriál začal trhat divácké rekordy.

Po tomto úspěchu začala natáče ještě více filmů např. Se slovníkem v postel. O rok později si zahrála hlavní postavu v tanečním filmu Honey. V roce 2004 si zahrála v hororu A Dream of color in Black and White a film Do Hlubiny.

V roce 2005 byl pro Jessicu rok komixových předloh. Zahrála si ve filmech Město hřichu a Fantastická čtyřka. V první filmu si zahrála tanečnici Nancy a v druhé Invisible Woman, což v překladu znamená Neviditelná žena.

V letech 2006 a 2007 Jessica hrajč v dalších několika filmech natočí např. pokračován Fantastická čtyřka 2, Good Lucch Chuck, Oko a další.

Jessica narozdíl od jiných hvězd nemá růzdné výstřelky a skandály. Jessica byla dvakrát zasnoubená. Poprvé se zasnoubila s Michaelem Weatherlym, který byl její seriálový partner v Temném andělovi. Po něm měla pár známostí, ale se svým dalším snoubencem producentem Cashem Warrenem, se jessica seznámila na natáčení Fantastické čtyřka. Jejich zasnoubení vyústilo v tajnou svatbu 19. května 2008. Krátce po svatbě se jim narodila holčička Honor Mari Warren.

Zajímavost:

Jednu z hlavních postav dostala Jessica, kvůli svým vlasům, protože byli originální a režisérovi se líbili.

Jessica má potápěčskou licenci (PADI).

Na jeden díl Temného Andělo se dívalo v průměru 10,4 milionů diváků na epizodu.

Jessica právě natáčí pokračová Sin City.

Jessica byla nominovaná na cenu Zlatý glóbus.

Jako dárky tady jsou filmy Fantastická čtyřka 1, 2 Na sv. Valentýna, Honey a Nepolíbená

 

Filmy, které jsou tady:

Fantatická čtyřka

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/fantasticka-ctyrka-1.html

 

Fantastická čtyřka: Stříbrný sulfař

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/fantasticka-ctyrka-2-stribrny-3.html

 

Na sv. Valentýna

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/na-sv-valentyna-3.html

 

Honey

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/honey.html

 

Nepolíbená

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/nepolibena.html

René narozdíl od mnoha herců neměla své rodiče spojené s filmem. Její otec je švýcarský úředník a matka norská ošetřovatelka. K herectvá se dala až na studiu University of Texas v Austinu. Nejdříve hrála v několika reklammách a nebo v menších rolích. Výraznější roli dostala až ve fillmu Bolestná realita.

Následdovala další významnější role v thilleru Láska a pěttačtyřicítka. Fil měj premiéru na nesoutěžním mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, kde měl příznivý ohlas. Renée byla za svůj výkon nominována na Independent Sprint Award (Cena nezávislého duchaú, což je největší ocenění americké nezávislé scény.  Po tomto úspěchu se přestěhovala do Los Angeles, kde se chtěla věnovat svojí práci herečky.

Renée hrála v několika dalších filmech, ale zlom přišel s filmem Jerry Maguire, kde se objevila po boku Toma Cruise. Díky velkému úspěchu se z ní stala žhavá Hollywoodská novinka.

Svůj statut hvězdy potvrdila v dramatu Lhář. Tento film na Mezinárodním festivalu kriminálních fillmů ve francouzském Cognacu získal Zvláštní cenu poroty a ve Stockholmu cenu za scénář a kameru.

Své postavení Hollywoodské celebrity si potvrzuje filmem Deník Bridget Jonesové, kde si zahrála například po boku Hughem Grantem.  Další film, který získá neuvěřitelný ohlas muzikál Chicago. Tento film dostal ocenění Zlatý glóbus a cenu SAG. O tom, že Deník Bridget Jones byl populární potvrzuje i fakt, že se natočilo Deník Bridget Jones 2.

Zajímavost: Jestli se těšíte na Deník Bridget Jones 3, tak to s ještě delší dobu počkáte, protože Renée nechce kvůli Bridget znovu ztloustnout

Jako dárek tady jsou filmy Deník Briget Jones 1, 2, Miss Potter a Kašlu na lásku.

 

Filmy:

Deník Bridget Jones

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/denik-bridget-jones-1.html

 

Deník Bridget Jones 2 - S rozumem v koncích

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/denik-bridget-jones-2-s-rozumem-3.html

 

Miss Potter

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/miss-potter.html

 

Kašlu na lásku

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/kaslu-na-lasku.html

 

Chicago

http://filmy7online.wgz.cz/muzikaly/chicago.html

Kirsten se narodila v roce 1982 Inez Dunstové, která bývala majitelka galerie a Klausi Dunstovi, který je vědecký výzkumník v oblasti lékařství z New Jersey. Kirsten má bratra Christina, který je o 4 roky mladší. Kirsteniny rodiče se rozvedli, když jí bylo 5 a o dva roky později se společně s rodinou stěhuje do Los Angeles, kde se začala prosazovat, jako herečka.

Kirsten hrála poprvé ve 3 letech v reklamě na Ford. První filmovou roli získala v 7 letech ve filmu Povídky z New Yorku, kde si ale zahrála jenom malou roli. Větší role přišla až s filmem malé ženy. Potom natočila několik dílů seriálu Pohotovost. Na konci tohoto roku přišel, ale její příležitost ve filmu Interview s upírem, kde si zahrála po boku velkých hvězd. Za tuhle roli byla nominována na Zlaté glóby.

Další rok si Kirsten zahrála v pohádce Jumanji, Vrtěni psem, Odvážné srdce, Anastázie ... V tomhle roce si zahrála v úspěšném filmu Šílená/Krásný.

V roce 2002 přišla role, která ji proslavila asi nejvíc a to ve filmu Spider-man, kde si zahrála Mary-Jane přítelkyni spider-mana. Za tuhle roli si odnesla několik cen, jako například dvě vítězství na MTV Movie Awards. Objevila se také i ve dvou pokračování (v současné době natáčí 4 díl).

Od této role má Kirsten velká úspěch a její sláva stoupá. V roce 2003 natočila film Úsměv Mony Lisy a k tomu dva další trháky v podobě filmů Věčný svit neposkvrněné mysli a filmu Wimbledon.

V roce 2005 a 2006 natočila filmy Elizabethtown a hlavní roli ve filmu Marie Antoinetta.

 

Zajímavosti: Kirsten žije střídavě v New Yorku a Los Angeles

                         V roce 2002 i časopis People zařadil meui "50 nejhezčích lidí na světě".

                         Kirsten má německé a švédské předky.

                         Má přezdvíku Kiki.

                          Její oblíbený obchod je Blue Bag.

                          Má kočku Sophie.

 

Jako dárky tady jsou: Šílená/krásný, Úsměv Mony Lisy a Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

Filmy, které tady jsou:

Interview s upírem

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/interview-s-upirem.html

                         

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám

http://filmy7online.wgz.cz/novinky/jak-se-zbavit-pratel-a-zustat-3.html

 

Spider-man 1

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/spider-man-1.html

 

Spider-man 2

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/spider-man-2.html

 

Spider-man 3

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/spider-man-3.html

 

Šílená/Krásný

http://filmy7online.wgz.cz/novinky/silena-krasna.html

 

Úsměv Mony Lisy

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/usmev-mony-lisy.html

 

Wimbledon

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/wimbledon.html

 

Narozeniny má herečka Emma Watson, kterou můžete znát z filmů Harry Potter.

Harry Potter a tajemná komnata

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-a-tajemna-komnata-3.html


Harry Potter a vězeň z Azkabanu

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-4-a-ohnivy-pohar-3.htmlHarry Potter a ohnivý pohár

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-4-a-ohnivy-pohar-3.htmlHarry Potter a fénixův řád

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-a-fenixuv-rad-2.htmlHarry Potter a princ dvojí krve

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/harry-potter-a-princ-dvoji-krve-2.html

Sarach se narodila v New Yorku židovským rodičům Arthurovi a Rosellen. Když jí bylo sedm let, tak se její rodče rozvedli a Sarah se od té doby s otcem nesetkává. Prohlásila že: "To, že daruješ sperma, z tebe ještě nedělá otce." Její otce zemřel 9. října 2001 na rakovinu.

Sarah začala svoji hereckou kariéru ve čtyřech letech, když jedla v restauraci, kde si ji našel agent. O tři týdny později má svoji první práci ve filmu An Invasion of Privacy. Také si zahrála ve několika reklamách.  V roce 1984 se objevila ve filmu Over the Brooklyn Bridge.

V následujících letech se objevuje ve filmech a v televizi. První zlom přišel v ro ce1993, kdy si zahrála v seriálu Všechny moje děti, kde hrála 2 a půl roku. Za tuto roli byla nominována a o rok později obdarována cenou Emmy.

Drý významný zlom přišel se seriálem Buffy, přemožitelka upírů. Nejdřív se naročilo jenom 13 dílů, ale seriál měl velká úspěch a proto se natočilo 7 série a 144 dílů. Seriál Buffy odstaruje její hereckou kariéru.

Další její herecké role jsou jenom vedlejší, až ve filmu Velmi nebezpečné známosti získala hlavní roli.

Při natáčení filmu Tajemství loňského léta se seznámila s Freddiem Prinzem Jr. Ale až o tři roky později v dubnu roku 2001 se zasnubuje s Freddiem Prinzem jr. a září roku 2002 se spolu v Mexiku vezmou. Sarah se přejmenuje na Sarah Michelle Prinze Jr. Společně mají dceru Charlotte Grace Prinze.

 

Zajímavosti: Kvůli seriálu Buffy, přemožitelka upírů se naučila Tae Kwon Do a Kickbox.

                   Za jeden díl v Buffy si vydělala 75 000 dolarů.

                   Za film Velmi nebezpečné známosti dostala 500 000 dolarů

                   Sarah má vytetována na tělo čínské symboly, Tao symbol, Celtic desing a dýku

                   Zná se od dětství s hrečkou mellissou Joan Hrtovou, kterou můžete znát ze seriálu Sabrina, mladá čarodějka

                   Společně se svým manželem hrála ve třech filmech (Tajemství loňského léta a Scooby-Doo 1 a 2)

 

Najdete tady: Buffy, přemožitelka upírů

                     http://filmy7online.wgz.cz/1-serie-2

                            

Nebezpečné známosti 1

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/velmi-nebezpecne-znamosti-1-3.html

Jako dárek sem dávám film To, co dýchám.

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/to-co-dycham.html

Připravuje se: Neodolatelná

Kristen Stewart

Celým jménem Kristen Jaymes Stewart se narodila ve městě Los Angeles v Kalifornii. Má staršího bratra Camerona. Nějakou dobu žila se svými rodiči ve státě Colorado, ale asi po ruce se přestěhovala zpátky do Los Angeles. Díky svému otci Johnu Stewartovi, který je televizní producet si nejdřív zahrála v několika reklamách. Její první větší film byl Životní jistoty, ale publiku se více představila ve filmu Úkryt.

Později hrála ještě v několika filmech a kritiky velmi zaujala - v pozitivním smyslu.

Lidé ji znají spíš, jako Isabellu Swan ve filmu Stmívání.

Zajímavosti: Jejím největším končíkem je surfování

                  Její přezdívka u rodičů je Kris

                  Stále žije v Los Angeles

                  Nedávno veřejně přiznala společně s Robertem Pattisonem, že spolu mají vztah

Filmy:

Stmívání

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/stmivani-twilight-cz.html

New moon / Nový měsíc

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/new-moon-novy-mesic-2.html

1  
2  
3