online filmy

TopList

Homepage

Oznámení herečka Leighton Marissa Claire Meester má narozeniny

Důvod, proč tohle oznámení sem dávám je, že sem přidávám seriál Gossip Girl/Super drbna, kde Marrisa hraje Blair Waldorf

http://filmy7online.wgz.cz/1-serie-5

Její otec je Rick a je zubař její matka v ordinaci pomáhá. Amanda je ze tří sourozenců a je nejmladší. Narodila se a vyrůstala v Kalifornii. Doma má přezdívku Chiky. Amanda se začala o hraní zajímat ve třech letech, když odříkala se sestrou Jilian text na školním představení.

Její herecká kariéra pořádně začala v roce 1996 seriálem All that. O tři roky později si už otevřela vlastní televizní varieté The Amanda show za kterou dostala cenu Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku (tuhle cenu dostala i za film Velký tlustý lhář). V roce 2001 si zahrála společně s Frankiem Munizem ve Velkém tlustém lháři. Potom byl seriál What I like about you a film Co ta holka chce a dalších několik filmů.

Amanda v roce 2004 promovala na Thousand Oaks High a její nejoblíbenější předmět je angličtina. V Chiky byla v roce 2003 vyhlášena, jako 3. nejkrásnější teenagerovská celebrita.

Jsou tady filmy:

Super náhradník

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/super-nahradnik.html

 

Připravuje se

                                 Co ta holka chce

                                 Královna ročníku

Eddieho rodiče jsou Charles a Lillian Murphyovi. Charles je policista a Lillian tefonní operátorka. Eddieho otec byl amatérský bavič a Eddie s ním trávil hodně času. Jenže když Eddiemu bylo osm let, tak otec zemřel. O rok později se jeho matka provdala za Vernona Lynche, který byl vedoucí v továrně na zmrzlinu. Po svatbě se rodina přestěhovala do Roosevelt, Long Island.

Eddie už v dětství fascinoval své okolí imitátorskými schopnostmi. Ve škole mu to moc nešlo, ale i tak šel na střední školu. Jenže během svého studia si přivydělával v různých barech a klubech. Nejspíš kvůli tomu nezvládl desátý stupeň a proto ho musel opakovat.

I přes tyhle neúspěchy se zapsal na přání své matky na Nassau Community College, ale zároveň pracoval na poloviční úvazek jako skladník. Jeho první herecká příležitost se oběví v komediální show "Saturday Night Live. Měl být jenom jedna z vedlejších postav, ale jeho výkon byl tak dobrý, že diváky okouzlil, že se stal stálým členem. Byl tam čtyři roky a přitom získal tři ceny Zlatý Glóbu (dvě herecké, jednu za scénář). Navíc dostal i cenu Grammy za nahrávku jeho vtipných výstupů.

Eddie je už v hledáčku veřejnosti a proto má hned filmové nabídky. Ještě víc ho proslavil akční krimi komedie 48 hodin. Jeho další úspěšný film byl o rok později v komedii Záměna. Po tomto dalším úspěchu mu společnost Paramount dala nabídku na 6 filmů za honoráž 25 milionů dolarů. Eddie podepisuje a natáčí film Policajt v Beverly Hills. Tímhle filmem si utvrzuje pozici Hollywoodské hvězdy. Filmu Eddiemu navíc přinesl nominací na Zlatý glóbu.

Eddie se prosadil ještě několika filmy, ale jeho úspěchy začínají klesat. Natočil několik filmů, ale ty už nemají takový úspěch a Eddieho hvězda zbledne.  Eddie to, ale nevzdává a jeho hvězda znovu zazáří v komedii Zamilovaný profesor, který Eddiemu vynesl znovu světový věhlas. Od té doby už Eddie měl jenom jeden herecký úspěch a to v podobě Zamilovaný profesor 2. Eddieho další úspěch (ne už ale tak velkolepý) přijde v podobě dabingu Oslíka v animovaném filmu Shrek.

Eddie má šest dětí a to s Nicole Tchatcherovou a Paulou McNeelyovou se kterými má dvě děti. V roce 1993 se, ale usadí a ožení se s modelkou Nicole Mitchellovou, se kterou má děti Bria, Mylese, Shayne Audra a Zola Ivy.

Filmy které tu jsou : 

Shrek

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/shrek-1.html

Shrek 2

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/shrek-2.html

Shřek 3

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/shrek-3.html

Shrekoleda

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/shrekoleda.html

 

 

Filmy které se připravují:

                       Bláznivá školka

                       Upír z Brooklynu

                       Strašidelný dům

                       Cesta do Ameriky

 

Je dcera obchodníka a vyrůstala společně se svými osmi sourozenci v Cincinnati, kde se učilabaletu v souboru Cincinnati Ballet a později byla v newyorském American Ballet Theatre.

Svoji kariéru začala jako osmiletá ve ilmu Děvčátko se zápalkami. V jedenácti letech debutovala na Broadwayi, kde dva roky hrála titulní roli v úspěšném muzikálu Annie.

Začátkem 90. let získala popularitu hlavně v komediích a romantických filmech.

Za svoji kariéru vydělala už víc než 175 milionů.

Lidé ji asi nejvíc znají ze seriálu Sex ve městě

V roce 1997 se vdalaza Matthew Brodericka (měl nedávno narozeniny) a s ním má 3 děti dcery Marion Loretta a Tabitha Hodge a syna James Wilkie Broderick.

Filmy:

Sex ve městě - seriál

 

Připravuje se: Sex ve městě – film

                      Ed Wood

                      Klub odložených žen

                            Lemra líná

22. 3. 1976 se narodila známá herečka Reese Witherspoon.

Laura Jean Reese Witherspoon je dcera zdravotní sestry a lékaře. Svoji kariéru začíná, když jí je sedm let jako dětská modelka, začala vyhrávat talentové soutěže a také začíná být v televizních reklamách. V Nashville vystudovala prestižní školu Harpeth Hall School. První vážná herecká příležitost je byla ve filmu Man in the moon. Po ukončení střední školy se rozhodla omezit hereckou kariéru a přihlásila se na studium anglické literatury na Stanford University. I tak se, ale objevila v thrilleru Milenec nebo brah. Za film Maniak získala ocenění na katalánském mezinárodním filmovém festivalu ocenění za nejlepší herečku. Její herecká kariéra má čím dál větší slávu od roku 1998, když si zahraje ve filmech Twilight a Velmi nebezpečné známosti. Ve Velmi nebezpečné známosti potká svého budoucího manžela Ryana Phillippa, za kterého se vdala na jaře1999. 9. září 1999 se Reese narodí dcera Eva Elizabeth.

Další zlom přijde s filmem Pravá blondýna. Tímto filmem se oficiálně vyhoupne do světa showbyznisu. V roce 2002 se objevuje jako host v seriálu Přátelé a v kresleném seriálu Simpsonovi.  Dva roky po Pravé blondýnce točí Prabá blondýnka 2 za kterou dostala patnáct milionů a dělala tomuto filmu zároveň producentku. Tohle ji vyneslo do nejlíp placených celebrit v Hollywoodu. Za film Walk the line dostala Zlatý Glóbu a nevyhla se jí ani zlatá soška oscara za nejlepší herecký výkon. V roce 2003 se jí narodil syn Deacon, ale v listopadu 2006 Reese žádá Ryana o rozvod.

Jsou tady filmy s Reese:

Pravá blondýnka

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/prava-blondynka-1.html

Připravuje se:

Velmi nebezpečné známosti 1

Tady jenom malé oznámení, ale jako dárek jsem přidala film
Smrt jí sluší
http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/smrt-ji-slusi.html

Matthew se narodil do herecké rodiny. Jeho otec je James Broderick a jeho matka Patricie Broderická, která je divadelní autorka, režisérka a později i výtvarnice. Rodiče ho sice poslali na Manhattenskou waldenskou školu se zaměřením na dramatickou výchovu, ale jeho spíš bavil sport.

I přes to debutoval v roce 1979 po boku svého otce v mimobroadwayské produkci Hortona Footeneho Na den sv. Valentina.

Na Broadwai se mu dařilo, což dokazuje hra Vzpomínky na Brighton Beach za, kterou dostal cenu Tonu (1983).  Ve světě se proslavil hlavně mezi mládeží díky snímku Válečné hry. Dostával hlavně role slušně vychovaných hochů než nějakých rebelů.

V roce 1997 se stala jeho manželkou herečka Sarah Jessica Parkerová.

Velký úspěch zaznamenal v souvislosti s filmem Kdo s koho.

Filmy, které od něho tady najdete:

Godzilla

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/godzilla.html

Jako dárek jsem dávám film Propadlí lásce

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/propadli-lasce.html

a brzy se můžete těžit na film Jestřábí žena, kde Matthew hraje menší roli a ještě Stepfordské paničky, kde hraje po boku Nicole Kidman

Lauren Graham nepatří zrovna mezi nejslavnější hvězdy Hollywoodu, ale rozhodně ji většina lidí zná ze seriálu Gilmorova děvčata.

Lauren se narodil16. 3. 1967. Její otec vlastní továrnu na čokoládu a má přezdívku "Čokoládový král". její matka se rozhodla pro svoji pěveckou kariéru odstěhovat do Evropy, když bylo Lauren 5 let . Takže Lauren vyrůstala s otcem ve Virginii v USA. Má bratra a dvě sestry.

Lauren už když byla malá milovala koně a chtěla být joyckeykou. Bohužel pro ni jí to nevyšlo kvůli její výšky, protože byla moc vysoká. Na základní škole zjistila, že chce být herečkou a proto hrála v několika školních představeních. Později studovala Bernard College, kde získala titul bakalář a v roce 1992 ještě magistr herectví na Southern methodist University´s Medows School of the Arts.

Do Los Angeles si Lauren přijela splnit svůj sen, ale začala jako číšnice. Číšnicí byla do doby, kdy dostala roli v seriálu Caroline in the city. Poté byla v několika seriálech, jako host. Poté mě ještě několik rolí ve filmech. Její největší úspěch, ale přišel s rolí Lorelai Gilmorové, která ji proslavila ze všeho nejvíc. Za Gilmorova děvčata byla nominována na dvě ceny SAG a i na Zlatý glóbu.

Gilmorova děvčata

http://filmy7online.wgz.cz/1-serie-3

Santa je úchyl

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/santa-je-uchyl.html

Speciálně k jejím narozeninám film O smyslu života

http://filmy7online.wgz.cz/filmy-online/o-smyslu-zivota.html

Připravuje se: Listopadová romance

1  
2  
3