online filmy

TopList

Muzikály

Chicago

Roxie Hartová se chtěla stát slavnou a její milenec Fred ji k tomu měl pomoct, ale jemu šlo jen o to jedno. Když se to Roxie dozvěděla, tak ho prostě zastřelila, ale jak se z toho teď dostat? Od toho tu už je přece výřečný Billy Flint. Roxie ale není jediná, která někoho zabila je tu ještě známá zpěvačka Velma kellyová,  která zabila svého manžela a svou sestru, když je načapala, jak jsou spolu. Tohle je, ale Chicago a vražda je tu populární. Která vražda je, ale populátní víc?

p.s. později sem dám i samostatné písničky

Roxie Hartová se chtěla stát hvězdnou a Fred Keysleyjí slíbil, že jí seznámí se svým známým. Po nějaké době, ale Roxie Fred omrzí a ten jí řekne, že si s ní chtěl jenom užít. Když se to Roxie dozví, tak ho ve vzteku zabije. Pokusí se to hodit na manžela a ten jí chce i pomoct, jako že to byl lupič, ale potom se dozví, že byl její milenec a na Roxie to práskne. Roxie jde do vězení. Roxie jde do vězení. Tam už je, ale Máma, která za určitý obnos peněz ráda pomůže. Ve vězení je, ale i Velma Kellyová Roxiin idol. Velma potom co načapala svou sestru Veronicu a jejího manžela je oba zabila. Ona svou popularitu náležitě využívá. Je noc a 6 vězenkyň zpívá, co udělaly a proč (vraždy).

Máma poradí Roxie, aby si najala Billyho Flynna, nejlepšího právníka v Chicagu. Amos (manžel Roxie) zaplatí za Roxie obhajobu (stejného obhájce má i Velma). Velma řekně Roxie, aby si dala na Billyho pozor, protože nejlepšího kliente Billyho Flynna je billy Flynn. Billy řekne Roxie obhajobu, která se zkládá hlavně z toho, že musí předstírat, jak moc ji to mrzí a tvářit se nevině a taky, že ona za to vlastně nemůže a, že se bránila. Roxie má tiskovku, kterou celou řídí Billy (je u toho písnička, kde Billy Flynn všechyn řídí a oni jsou loutky).  Roxie je ve všech novinách a je populární.  Roxie si představuje svoji budoucnost velmi růžově a představuje si, že je hvězda. Bohužel, když je v novinách Roxie, tak už tam nemůže být i Velma, která ztrácí na popularitě. Nabízí Roxie, že by mohly spolu zpívat, ale ta odmítá.

Roxie, ale pozná, že přízeň je vrtkavá a to, protože se stane nová vražda a to hned trojtá. Mladá Kitty načapá svého manžela se dvěma milenkami a hned je zabije. Billy je její obhájce a zajímá se jen o ni. Kitty je hned pro všechny lákadlo, když to Roxie vidí, tak naschvál omdlí a řekne, že je těhotná. Potom, co to oznámí se všichni začnou zase zajímat jen o ni. Roxie se nelíbí, že Bilyl chce, aby měla na sobě černé šaty a štukovat. Tak se s Billy pohádá a ten odchází a řekne jí,  že není celebrita a, že její zhvězda brzy upadne. Jedna z Roxiiných spoluvězenkyň je odsouzená na smrt a Roxie dostane strach a vrátí se k Billymu. Billy udělá frašku s deníčkem, kde je i Velma, aby se zviditelnila. Roxie dostává milost, ale venku jedna žena zastřelí svého manžela a potom i právníka. Všichni novináři jdou ven a Roxie má po slávě. Amos chce, aby se Roxie vrátila, ale ona nechce a přemýšlí, co se pokazilo. Roxie chodí po divadlech, aby ji přijalim, ale její hvězda už padla. Za Roxie dojde Velma a nabídne jí spojení, protože zpěvaček je hodně, ale pěveckých duet ne. Roxie nejdřív nechce, ale nakonec přijímá. Velma a Roxie mají vystoupení. Jsou slavné a všichni je zbožňují.

 
BlueBoard.cz
Žádné komentáře