online filmy

TopList

Muzikály

Dracula - Muzikál

Dracula je úžasný muzikál, na který se musíte aspoň jednou podívat. Nové zpracování muzikálu (písničky) tu brzy najdete také.

Křesťané včele se knězem utíkají před hrozným Draculou. Dracula je, ale i tak chytne. Kněz  když zabijí jednoho kanovníka, tak se rozčílí a Draculu proklíná. Dracula se mu, ale vysměje. Mezitím Draculova žena Adriana je na hradě a čeká dítě. Společně s ním, tam je i šašek. Adriana začíná rodit. Dracula se vrací a je šťastný z výpravy o, které vypráví šaškovi. Dracula jde za Adrianou, ale ta je slabá z porodu. Později ona i dítě umírá. Dracula je zlomený a chce se zabít. Nejde mu to ale. Dracula je nesmrtelný. Raduje se a všechny zve na oslavu. Tam si vybere jednu dívku a jde s ní do ložnice. Oslavy pokračují, ale ozve se výkřik z Draculovy ložnice. Dracula saje dívce krev.

O několik let pozdějí

Dracula má 3 nymfy (milenky), které se hádají o jeho přízeň. Dracula už si nesmrtelnost neužívá, protože stále miluje Adrianu. K Draculovi přijíždí jeho vzdálená příbuzná Lorelaine. Dracula se do ní zamiluje a i ona do něho. Z dáli všechno sleduje Sluha. Nymfy chtějí, aby ji Dracula přeměnil stejně, jako je. Dojede tam i její bratr Steven, ale po hádce s Draculou umírá. Lorelaine chce, aby jí také přeměníl. Dracula to udělá. Sluha štve lidi proti Draculovi.

2088

V Londýně je motorkářská banda jménem Stockers. Šéfem je Nick. Má přítelkyni Sandru, která vypadá úplně stejně, jako Adriana. Dracula už Lorelaine tolik nemiluje a ona kvůli tomu pije. Nymfy se radují a Draculu a jeho zdraví pozoruje Profesor. Nick uvidí v podzemí obraz Adriany a hned ho napadne plán, jak to využít. Otevířá se kasino, které Draculovi patří. Je tam i Sandra, která má Adrianiny šaty. Dracula je okouzlen a myslí si, že je to Adriana. Lorelaine ho varuje, ale on neposlouchá. Lorelaine je zoufalá, Dracula šťastný a Sandra přemýšlí, koho si má vybrat. Jestli Draculu nebo Nicka. Sandra jde za Draculou a chce mu říct pravdu, ale oběví se tam Nick a Sandru odvádí. Dracula za nimi utíká, ale tam už se oběví Nickova banda. Nick chce Draculu zabít puškou, ale před Draculou se oběví Profesor. Banda utíká a Profesor umírá. Dracula prosím boha, aby ho zabil. Dracula má soud. Oběví se tam všichni, kdo byli pro Draculu v jeho životě nějak důležití. Dracula se už chce zabít, ale ještě předtím se udobřuje Lorelaine. Dracula umírá.

Žádné komentáře